Aktualności
26.09.2016
Fundusze europejskie na lata 2014 – 2020

[ więcej ]


22.09.2016
Pomagamy przedsiębiorcom – to hasło przewodnie Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Zobacz co możesz zyskać korzystając z wiedzy i wsparcia ekspertów WARP.

[ więcej ]


16.09.2016
Na dwa miesiące przed targami STONE swój udział w spotkaniu branży kamieniarskiej w Poznaniu potwierdziło już 135 wystawców z 18 krajów.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Branży Kamieniarskiej STONE: 16-19.11.2016, Poznań

 

Kluczowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce.

Targi Branży Kamieniarskiej STONE w Poznaniu odbywają się w nowoczesnych i przestrzennych pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, więc nie tylko do kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, ale także do architektów i projektantów.

Główny trzon targów  stanowią ekspozycje wystawców z Polski i zagranicy – dystrybutorów kamienia naturalnego, producentów i dystrybutorów maszyn oraz specjalistycznego sprzętu do cięcia i jego obróbki. Wśród uczestników nie brakuje liderów branży, czołowych dostawców najnowocześniejszych technologii i rozwiązań >> zobacz listę wystawców

STONE to także ciekawy merytorycznie program wydarzeń i konferencji poruszających aktualne problemy branży.

Rokrocznie ekspozycję odwiedza kilka tysięcy zwiedzających przedstawicieli zakładów kamieniarskich, firm remontowo-budowlanych, sklepów i hurtowni kamieniarskich, projektantów i architektów.

[ Wstecz ]


W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi