Aktualności
13.12.2017
Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z targów STONE 2017.

[ więcej ]


25.11.2017
4 dni targów, zadowoleni wystawcy, zakontraktowane maszyny, dawka wiedzy, emocjonujące zawody. Targi STONE i Targi GLASS zakończone. W tak licznym gronie spotkamy się za rok!

[ więcej ]


24.11.2017
Tempo na targach jest cały czas intensywne. Wystawcy spotykają się z klientami. Maszyny są sprzedawane „na pniu”. Wykładów ciąg dalszy. Poznaliśmy Mistrza Polski w Obróbce Ręcznej Kamienia.

[ więcej ]


24.11.2017
Jerzy Zysk zdobył tytuł Mistrza Polski w I Mistrzostwach Polski w Obróbce Ręcznej Kamienia, które odbyły się podczas targów STONE 2017 w Poznaniu.

[ więcej ]


23.11.2017
Za nami drugi dzień targów STONE i GLASS. Najważniejszych wydarzeń dla branży kamieniarskiej i szklanej w tej części Europy.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Branży Kamieniarskiej STONE |Najbliższa edycja: 14-17.11.2018

 

Kluczowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce.

Targi Branży Kamieniarskiej STONE w Poznaniu odbywają się w nowoczesnych i przestrzennych pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, więc nie tylko do kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, ale także do architektów i projektantów.

Główny trzon targów  stanowią ekspozycje wystawców z Polski i zagranicy – dystrybutorów kamienia naturalnego, producentów i dystrybutorów maszyn oraz specjalistycznego sprzętu do cięcia i jego obróbki. Wśród uczestników nie brakuje liderów branży, czołowych dostawców najnowocześniejszych technologii i rozwiązań

STONE to także ciekawy merytorycznie program wydarzeń i konferencji poruszających aktualne problemy branży.

Rokrocznie ekspozycję odwiedza kilka tysięcy zwiedzających przedstawicieli zakładów kamieniarskich, firm remontowo-budowlanych, sklepów i hurtowni kamieniarskich, projektantów i architektów.

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact