Aktualności
15.05.2018
Od kilku edycji coraz wyraźniej widać, jak istotne dla branży kamieniarskiej stały się w tej części Europy targi STONE. Ich tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 14-17 listopada 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

[ więcej ]


13.04.2018
W Xiamen odbyły się coroczne targi branży kamieniarskiej Xiamen Stone Fair. Przedstawiciele targów STONE aktywnie uczestniczyli w wydarzeniu.

[ więcej ]


11.04.2018
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich kamieniarzy do udziału w kolejnym ogólnopolskim zjeździe naszej branży. Tegoroczny XXII Walny Zjazd Związku Pracodawców Branży Kamieniarskiej odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2018 w Hotelu Spichrz w miejscowości Borcz koło Gdańska.

[ więcej ]


27.03.2018
Już 5 kwietnia rozpoczyna się najważniejsza w naszym kraju wystawa motoryzacyjna, Poznań Motor Show 2018!

[ więcej ]


13.12.2017
Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z targów STONE 2017.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Branży Kamieniarskiej STONE |Najbliższa edycja: 14-17.11.2018

 

Kluczowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce.

Targi Branży Kamieniarskiej STONE w Poznaniu odbywają się w nowoczesnych i przestrzennych pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, więc nie tylko do kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, ale także do architektów i projektantów.

Główny trzon targów  stanowią ekspozycje wystawców z Polski i zagranicy – dystrybutorów kamienia naturalnego, producentów i dystrybutorów maszyn oraz specjalistycznego sprzętu do cięcia i jego obróbki. Wśród uczestników nie brakuje liderów branży, czołowych dostawców najnowocześniejszych technologii i rozwiązań

STONE to także ciekawy merytorycznie program wydarzeń i konferencji poruszających aktualne problemy branży.

Rokrocznie ekspozycję odwiedza kilka tysięcy zwiedzających przedstawicieli zakładów kamieniarskich, firm remontowo-budowlanych, sklepów i hurtowni kamieniarskich, projektantów i architektów.

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact