Aktualności
21.08.2017
Trzy pełne pawilony: 7A, 8A i 8 wypełnione ekspozycjami kamienia naturalnego, specjalistycznym sprzętem do cięcia i obróbki kamienia, a także chemii do czyszczenia oraz konserwacji kamiennych powierzchni. Zarejestruj się już teraz na stronie mtp24.pl!

[ więcej ]


27.07.2017
Po terminie zgłoszeń wystawcy zarezerwowali powierzchnię obejmującą 3 pawilony targowe! Również coraz więcej zwiedzających rejestruje się on-line na największe w tej części Europy wydarzenie.

[ więcej ]


29.06.2017
30 czerwca upływa pierwszy termin zgłoszeń dla wystawców targów STONE. Sukces poprzedniej edycji przyciąga nowe firmy, co podkreśla jak kluczowym wydarzeniem w tej części Europy stały się te targi.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Branży Kamieniarskiej STONE: 22-25.11.2017, Poznań

 

Kluczowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce.

Targi Branży Kamieniarskiej STONE w Poznaniu odbywają się w nowoczesnych i przestrzennych pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, więc nie tylko do kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, ale także do architektów i projektantów.

Główny trzon targów  stanowią ekspozycje wystawców z Polski i zagranicy – dystrybutorów kamienia naturalnego, producentów i dystrybutorów maszyn oraz specjalistycznego sprzętu do cięcia i jego obróbki. Wśród uczestników nie brakuje liderów branży, czołowych dostawców najnowocześniejszych technologii i rozwiązań

STONE to także ciekawy merytorycznie program wydarzeń i konferencji poruszających aktualne problemy branży.

Rokrocznie ekspozycję odwiedza kilka tysięcy zwiedzających przedstawicieli zakładów kamieniarskich, firm remontowo-budowlanych, sklepów i hurtowni kamieniarskich, projektantów i architektów.

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi