Aktualności
19.10.2017
Jeśli współpracujesz z branżą pogrzebową zajrzyj na Funeral Forum. Mamy dla Ciebie garść inspiracji.

[ więcej ]


18.10.2017
Zapraszamy w podróż w czasie z reklamami z czasopism kamieniarskich, którą odbędziemy dzięki przygotowanej przez redakcję Nowego Kamieniarza wystawie „Kolory kamieniarstwa 1956 – 1989” na targach STONE 2017.

[ więcej ]


18.10.2017
Organizowany przez redakcję Nowego Kamieniarza program edukacyjny, ma już 7 lat. Łącznie, dotychczas, wzięło w nim udział ponad 300 studentów.

[ więcej ]


13.10.2017
Podczas Targów STONE odbędą się Mistrzostwa Polski w Ręcznej Obróbce Kamienia. Zapraszamy do podjęcia wyzwania i udziału w mistrzostwach!

[ więcej ]


12.10.2017
Wystawco, zgłoś stoisko do konkursu ACANTHUS AUREUS czyli ZŁOTEGO AKANTA.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Branży Kamieniarskiej STONE: 22-25.11.2017, Poznań

 

Kluczowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce.

Targi Branży Kamieniarskiej STONE w Poznaniu odbywają się w nowoczesnych i przestrzennych pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, więc nie tylko do kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, ale także do architektów i projektantów.

Główny trzon targów  stanowią ekspozycje wystawców z Polski i zagranicy – dystrybutorów kamienia naturalnego, producentów i dystrybutorów maszyn oraz specjalistycznego sprzętu do cięcia i jego obróbki. Wśród uczestników nie brakuje liderów branży, czołowych dostawców najnowocześniejszych technologii i rozwiązań

STONE to także ciekawy merytorycznie program wydarzeń i konferencji poruszających aktualne problemy branży.

Rokrocznie ekspozycję odwiedza kilka tysięcy zwiedzających przedstawicieli zakładów kamieniarskich, firm remontowo-budowlanych, sklepów i hurtowni kamieniarskich, projektantów i architektów.

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact