Aktualności
24.07.2018
W dniach 11–30 czerwca odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Sympozjum Rzeźby w Kamieniu „CONTINUUM”. Myślą przewodnią tegorocznej edycji było pojęcie Continuum - w języku łacińskim znaczy „bezustanny, ciągły, nieprzełamany, permanentny, trwały”.

[ więcej ]


20.07.2018
Zespół redakcji magazynu Nowy Kamieniarz stworzył branżową wyszukiwarkę firm i usług kamieniarskich – Bazę Danych Kamieniarstwa. Jej celem jest promocja firm zajmujących się realizacją usług kamieniarskich poprzez zebranie wszystkich informacji o branży w jednym miejscu.

[ więcej ]


22.06.2018
W Norymbergii odbyły się targi branży kamieniarskiej Naturstein Risse. Przedstawiciele targów STONE aktywnie uczestniczyli w wydarzeniu.

[ więcej ]


19.06.2018
W sobotę, 23 czerwca odbędzie się VII edycja Biegu Strzegomska Dwunastka. W ramach wydarzenia rozegrają się również IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Branży Kamieniarskiej. Serdecznie zapraszamy do Strzegomia!

[ więcej ]


15.06.2018
Ogłoszono laureatów Nagrody Architektonicznej Polityki 2017. Wśród nagrodzonych znaleźli się projektanci Biurowca Bałtyk w Poznaniu – ich projekt zajął pierwsze miejsce w głosowaniu internautów.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Branży Kamieniarskiej STONE |Najbliższa edycja: 14-17.11.2018

 

Kluczowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce.

Targi Branży Kamieniarskiej STONE w Poznaniu odbywają się w nowoczesnych i przestrzennych pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, więc nie tylko do kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, ale także do architektów i projektantów.

Główny trzon targów  stanowią ekspozycje wystawców z Polski i zagranicy – dystrybutorów kamienia naturalnego, producentów i dystrybutorów maszyn oraz specjalistycznego sprzętu do cięcia i jego obróbki. Wśród uczestników nie brakuje liderów branży, czołowych dostawców najnowocześniejszych technologii i rozwiązań

STONE to także ciekawy merytorycznie program wydarzeń i konferencji poruszających aktualne problemy branży.

Rokrocznie ekspozycję odwiedza kilka tysięcy zwiedzających przedstawicieli zakładów kamieniarskich, firm remontowo-budowlanych, sklepów i hurtowni kamieniarskich, projektantów i architektów.

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact