Aktualności
15.06.2018
Ogłoszono laureatów Nagrody Architektonicznej Polityki 2017. Wśród nagrodzonych znaleźli się projektanci Biurowca Bałtyk w Poznaniu – ich projekt zajął pierwsze miejsce w głosowaniu internautów.

[ więcej ]


14.06.2018
Jeszcze tylko do 30 czerwca można zarejestrować się na targi STONE w promocyjnych cenach. Sprawdź, jakie firmy skorzystały już z oferty uczestnictwa.

[ więcej ]


06.06.2018
W czasie tegorocznej 18. już edycji targów STONE odbędzie się konferencja dla profesjonalistów Arena STONE. Znani są jej pierwsi prelegenci.

[ więcej ]


30.05.2018
Organizatorzy targów branży kamieniarskiej STONE po raz kolejny mogą pochwalić się certyfikatem wydawanym przez Polską Izbę Przemysłu Targowego.

[ więcej ]


15.05.2018
Od kilku edycji coraz wyraźniej widać, jak istotne dla branży kamieniarskiej stały się w tej części Europy targi STONE. Ich tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 14-17 listopada 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Branży Kamieniarskiej STONE |Najbliższa edycja: 14-17.11.2018

 

Kluczowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce.

Targi Branży Kamieniarskiej STONE w Poznaniu odbywają się w nowoczesnych i przestrzennych pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, więc nie tylko do kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, ale także do architektów i projektantów.

Główny trzon targów  stanowią ekspozycje wystawców z Polski i zagranicy – dystrybutorów kamienia naturalnego, producentów i dystrybutorów maszyn oraz specjalistycznego sprzętu do cięcia i jego obróbki. Wśród uczestników nie brakuje liderów branży, czołowych dostawców najnowocześniejszych technologii i rozwiązań

STONE to także ciekawy merytorycznie program wydarzeń i konferencji poruszających aktualne problemy branży.

Rokrocznie ekspozycję odwiedza kilka tysięcy zwiedzających przedstawicieli zakładów kamieniarskich, firm remontowo-budowlanych, sklepów i hurtowni kamieniarskich, projektantów i architektów.

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact