Aktualności
27.07.2017
Po terminie zgłoszeń wystawcy zarezerwowali powierzchnię obejmującą 3 pawilony targowe! Również coraz więcej zwiedzających rejestruje się on-line na największe w tej części Europy wydarzenie.

[ więcej ]


29.06.2017
30 czerwca upływa pierwszy termin zgłoszeń dla wystawców targów STONE. Sukces poprzedniej edycji przyciąga nowe firmy, co podkreśla jak kluczowym wydarzeniem w tej części Europy stały się te targi.

[ więcej ]


26.06.2017
24 czerwca, w Strzegomiu odbył się bieg na 12-kilometrów. W ramach zawodów rozegrano m.in. Ogólnopolskie Mistrzostwa Branży Kamieniarskiej. Uczestnicy i zwycięzcy biegu otrzymali nagrody od targów STONE.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Branży Kamieniarskiej STONE: 22-25.11.2017, Poznań

 

Kluczowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce.

Targi Branży Kamieniarskiej STONE w Poznaniu odbywają się w nowoczesnych i przestrzennych pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, więc nie tylko do kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, ale także do architektów i projektantów.

Główny trzon targów  stanowią ekspozycje wystawców z Polski i zagranicy – dystrybutorów kamienia naturalnego, producentów i dystrybutorów maszyn oraz specjalistycznego sprzętu do cięcia i jego obróbki. Wśród uczestników nie brakuje liderów branży, czołowych dostawców najnowocześniejszych technologii i rozwiązań

STONE to także ciekawy merytorycznie program wydarzeń i konferencji poruszających aktualne problemy branży.

Rokrocznie ekspozycję odwiedza kilka tysięcy zwiedzających przedstawicieli zakładów kamieniarskich, firm remontowo-budowlanych, sklepów i hurtowni kamieniarskich, projektantów i architektów.

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi