Aktualności
25.11.2016
O celach działania Związku i korzyściach płynących z uczestnictwa w targach mówi Krzysztof Skolak, Prezes Związku Pracodawców Branży Kamieniarskiej.

[ więcej ]


24.11.2016
O rozwoju, innowacjach i technologiach w branży kamieniarskiej mówi w rozmowie z MTP TV Fabian Grądalski, Manager Handlowy w firmie Mekanika

[ więcej ]


19.11.2016
Za nami cztery bardzo intensywne dni targowe. Zaufanie, jakim obdarzyli nas wystawcy, jako organizatorów targów, spowodowało, że wspólnie udało się nam stworzyć wyjątkowe wydarzenie dedykowane branży kamieniarskiej i szklarskiej.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Branży Kamieniarskiej STONE: 22-25.11.2017, Poznań

 

Kluczowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce.

Targi Branży Kamieniarskiej STONE w Poznaniu odbywają się w nowoczesnych i przestrzennych pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, więc nie tylko do kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, ale także do architektów i projektantów.

Główny trzon targów  stanowią ekspozycje wystawców z Polski i zagranicy – dystrybutorów kamienia naturalnego, producentów i dystrybutorów maszyn oraz specjalistycznego sprzętu do cięcia i jego obróbki. Wśród uczestników nie brakuje liderów branży, czołowych dostawców najnowocześniejszych technologii i rozwiązań

STONE to także ciekawy merytorycznie program wydarzeń i konferencji poruszających aktualne problemy branży.

Rokrocznie ekspozycję odwiedza kilka tysięcy zwiedzających przedstawicieli zakładów kamieniarskich, firm remontowo-budowlanych, sklepów i hurtowni kamieniarskich, projektantów i architektów.

[ Wstecz ]W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi