Doskonała reprezentacja branży

Podczas zbliżających się targów STONE 2017 w Poznaniu obecne będą najważniejsze firmy z branży kamieniarskiej. Silne marki przyciągną specjalistów, którzy zrealizują wyznaczone cele: nawiązania kontaktów handlowych, wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowościami.

Co na targach?

Ekspozycje wystawców STONE, zlokalizowane będą w trzech pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich. W pawilonie 7A zaprezentowane zostaną maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki kamienia, w hali nr 7 zobaczymy ekspozycje firm zagranicznych, maszyny, materiały kamienne. To będzie również miejsce, gdzie spotkamy się z przedstawicielami związków, stowarzyszeń, czy prasy branżowej.  Z kolei przechodząc do pawilonu 8A zapoznamy się materiałem kamiennym, który przyjedzie z wielu stron świata. To nie wszystko, bo zostaje jeszcze pawilon 8, w którym…

Na STONE pojawią się liderzy branży, czołowi dostawcy najnowocześniejszych technologii i rozwiązań z Indii, Niemiec, Polski, Portugalii oraz Włoch. >> zobacz listę wystawców <<

Szklany biznes w „ósemce”

Do Poznania jeszcze chętniej przyjedziemy z uwagi na odbywające się w tym samym czasie zwiedzenia Targów Branży Szklarskiej GLASS. Pawilonie nr 8 wystawcy zaprezentują ofertę dla kamieniarzy i szklarzy - producentów wyrobów ze szkła, zakłady szklarskie, huty szkła, zakłady produkujące szkło płaskie, producentów opakowań, projektantów i architektów, zarządców i administratorów obiektów oraz zakłady związane z recyklingiem oraz przetwarzaniem tłuczki szklanej.

Co w programie?

Na STONE obejrzymy wystawę, prezentującą efekty pracy uczestników Międzynarodowego Sympozjum Rzeźby w Kamieniu zatytułowanego w tym roku ,,INITIUM'' [czytaj więcej ].

Ponownie odbędą się zawody „na czas” w piaskowaniu tablic nagrobnych, a zwycięzcę Mistrza Piaskowania poznamy trzeciego dnia targów [ czytaj więcej ].

Podczas tegorocznej edycji targów zostaną ogłoszone wyniki 11 edycji Konkursu Kamień 2017 i poznamy laureatów najlepszych realizacji kamieniarskich. [czytaj więcej ].

Złoty Medal Targów STONE

Na targach odbędzie się uroczyste wręczenie nagród ZŁOTY MEDAL Międzynarodowych Targów Poznańskich. Werdykt jury poznamy na początku października, a nagrodę otrzymają najlepsze, innowacyjne i o najlepszej jakości produkty. Na targach i na stronie internetowej konkursu odbędzie się kolejny etap rywalizacji – plebiscyt ZŁOTY MEDAL – Wybór Konsumentów. W tym przypadku o zwycięzcy zadecydują zwiedzający targów i internauci.

 

Zachęcamy do  rejestracji za pośrednictwem platformy www.mtp24.pl i zakupu biletu on-line. To oszczędność czasu i pieniędzy.

rejestracja_online_stone_button.jpg

Bilet wstępu na targi STONE upoważnia również do zwiedzenia, odbywających się w tym samym czasie Targów Branży Szklarskiej GLASS.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact