Strzegomska Dwunastka

24 czerwca, w Strzegomiu odbył się bieg na 12-kilometrów. W ramach zawodów rozegrano m.in. Ogólnopolskie Mistrzostwa Branży Kamieniarskiej. Uczestnicy i zwycięzcy biegu otrzymali nagrody od targów STONE.

W Mistrzostwach Branży Kamieniarskiej mogły wziąć udział osoby związane z branżą kamieniarską (pracownicy, udziałowcy i właściciele: zakładów kamieniarskich, kamieniołomów, hurtowni kamienia, zaopatrzenia kamieniarstwa, wydawnictw branżowych kamieniarskich, studenci i kadra uczelni i szkół kształcących w zawodzie górnictwo odkrywkowe lub kamieniarstwo).

W klasyfikacji kobiet pierwsze miejsce zajęła Joanna Trąbka, druga była Anna Juszczyk, a trzecia Daria Juszczyk.   W kategorii mężczyzn wygrał Przemek Gibiec z Cieszyna. Na drugiej pozycji uplasował się Piotr Kłosowski, a z trzecim czasem przebiegł Mirosław Hołubek.

Liderzy w danej kategorii otrzymali podwójne zaproszenia VIP na targi STONE, a wszyscy uczestnicy z branży kamieniarskiej w pakietach startowych znaleźli podwójne, zwykłe zaproszenie na nasze wydarzenie.

Gratulujemy zwycięzcom!

 

więcej informacji o biegu znajdziemy na stronie internetowej www.strzegomska12.eu

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact