Targi STONE z rewelacyjnymi prognozami

Po terminie zgłoszeń wystawcy zarezerwowali powierzchnię obejmującą 3 pawilony targowe! Również coraz więcej zwiedzających rejestruje się on-line na największe w tej części Europy wydarzenie.

Międzynarodowa obsada wystawców zaprezentuje ekspozycje kamienia naturalnego, specjalistyczny sprzęt do cięcia i obróbki kamienia, a także chemię do czyszczenia oraz konserwacji kamiennych powierzchni. Dzięki nieograniczonej powierzchni i nowoczesnej infrastrukturze, jaką dysponują Międzynarodowe Targi Poznańskie, będzie to miejsce pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Będzie to arena spotkań oraz źródło wiedzy dla profesjonalistów.

stone_good_perspective2.jpg

Strzał w 10-tkę

Tylko 20 minut dzieli nas od lotniska, a zaledwie 5 minut od dworca kolejowego i autostrady w kierunku Berlina oraz Warszawy.  To sprawia, że na targi STONE chętnie akredytują się specjaliści z całego świata: kamieniarze i przedstawiciele branży budowlanej, architekci i projektanci przygotowują się do wydarzenia, którzy przyjeżdżając do Poznania chcą podpisać kontrakty czy nawiązać relacje biznesowe.

- Wygląda na to, że pobijemy kolejne statystyki: ilości wystawców, zwiedzających i zajmowanej powierzchni. Pojawią się nowe firmy, które po raz pierwszy zaprezentują swoją ofertę w Polsce – komentuje Robert Mieldziuk, dyrektor targów STONE.

Udział w targach potwierdziły m.in:

Alti-Tech, AHS Polska, Befard, Breton, BVL Granites, BMB, Cereser, DG Pietra, Dianormet, DTG, Euro-Arss, F.S.E., Feiyan-Tools, Hallindens Granit, HM Tarn Granit, Gabrostone, GMM, Interstone, Jet System, Kalinowski Burner’s Producer, K&K Automatic Machines, LS Granits, Mach Plus, Maema, Magemar Polska, Magma, Marble & Quartzite Polska, Marmi Scala, Marmo Meccanica, Mc Diam, Mec, MGI Technology, Pamir, Pedrini, Promasz, , Rodlew Qmd, Silkam, Syntetyk, Tenax, TGR, The Size, Tiera Stones, Verico, Weha.

 

stone_good_perspective3.jpg

Idealny duet: szkło i kamień

Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS. – Wielu wiodących producentów i dystrybutorów maszyn ma w ofercie zarówno urządzenia do obróbki kamienia, jak i szkła. Obecność na targach specjalistów w obu tych branż, umożliwi wystawcom jeszcze większy zwrot z tej marketingowej inwestycji – podkreśla Robert Mieldziuk.

 

Kup bilet na wydarzenie w przedsprzedaży>>

stone_plany_bilety.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact