XXII Walny Zjazd ZPBK

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich kamieniarzy do udziału w kolejnym ogólnopolskim zjeździe naszej branży. Tegoroczny XXII Walny Zjazd Związku Pracodawców Branży Kamieniarskiej odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2018 w Hotelu Spichrz w miejscowości Borcz koło Gdańska.

W programie, oprócz oficjalnych obrad ZPBK, organizatorzy przewidzieli całodniową wycieczkę do Gdańska. Na uczestników czekają takie atrakcje jak zwiedzanie Starego Miasta, wizyta na Westerplatte, rejs statkiem. W sobotę gości podejmie hurtownia EGA w Gdańsku. Aby wziąć udział w Zjeździe, nie trzeba być członkiem ZPBK. Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zawodowo związane z branżą kamieniarską. Przyjazd do Gdańska będzie doskonałą okazją nawiązania nowych znajomości, pozyskania kontaktów biznesowych i wymiany informacji.

Koszt uczestnictwa wynosi 500 zł (dla członków ZPBK 400 zł). W opłacie zawarte są pełne wyżywienie przez 2 dni, przejazd autokarem, bilety wstępu, usługa przewodnika. Noclegi uczestnicy opłacają we własnym zakresie – w Hotelu *** Spichrz wynegocjowane zostały specjalne stawki.

Więcej informacji na temat Zjazdu znaleźć można na stronie internetowej Związku Pracodawców Branży Kamieniarskiej.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact