▪ Konkurs na Mistrza Piaskowania

Chcesz spróbować swoich sił w piaskowaniu tablic nagrobnych? Weź udział w kolejnej edycji konkursu na Mistrza Piaskowania. Rywalizacja o tytuł najzręczniejszego kamieniarza odbędzie się podczas listopadowych targów STONE.

Zawody „na czas” będą obejmowały wszystkie etapy tworzenia tzw. napisówki: projektowanie w programie graficznym Corel, wycięcie liter na ploterze w folii do piaskowania Hard, naklejenie folii na płycie kamiennej, oraz oczywiście samo piaskowanie. Zwycięzcą zostaje uczestnik, który w najkrótszym czasie i jak najstaranniej wykona powierzone zadanie.

Końcowy efekt, tj. czas i jakość wykonanej napisówki będzie oceniało jury złożone z redaktorów Świata Kamienia oraz specjalistów z firmy ABRA. We wszystkie niezbędne urządzenia oraz materiały, w tym komputer z oprogramowaniem, ploter, piaskarkę i kamienne płyty, zaopatrzy uczestników firma ABRA.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Zwycięzcę konkursu czeka nagroda w postaci trzech rolek folii do piaskowania. Grubość folii pozostawiona jest do wyboru zwycięzcy. Ponadto informacje o uczestnikach zostaną opublikowane na łamach Świata Kamienia oraz Gazety Kamieniarskiej.

Jak zgłosić swój udział w konkursie?

1. Kontakt bezpośredni lub telefoniczny z redakcją Świata Kamienia (www.swiat-kamienia.pl)

2. Wysłanie za pomocą poczty tradycyjnej lub elektronicznej formularza zgłoszeniowego

3. Bezpośrednio przed konkursem na stoisku Świata Kamienia.

 

 

[ Wstecz ]