W 2018 roku są z nami

    
 Aktualności
15.10.2018
Zapraszamy na prelekcję wybitnego włoskiego projektanta, Raffaello Galiotto, która odbędzie się w ramach Arena STONE.

[ więcej ]


08.10.2018
Wspólnie wypromujemy jego najnowsze produkty, technologie i usługi.

[ więcej ]


17.09.2018
Pokazy Mistrzów Polski w ręcznej obróbce kamienia: czterech ubiegłorocznych finalistów Mistrzostw Polski w ręcznej obróbce kamienia wykona wspólną pracę kamieniarską w czasie tegorocznej edycji targów STONE.

[ więcej ]


12.09.2018
Podczas targów STONE 2018 będziemy gościć przedsiębiorców i dziennikarzy z siedmiu krajów, którzy przyjadą do Polski w ramach misji gospodarczej realizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Dla wystawców będzie to okazja do zaprezentowania swojej oferty potencjalnym zagranicznym kontrahentom.

[ więcej ]


05.09.2018
Pińczów i kamień. Związane ze sobą nierozerwalnie. W pińczowskim kamieniu rzeźbili najlepsi z najlepszych, a ich dzieła do dziś stanowią materialne dziedzictwo kulturowe miasta. W 590-lecie lokacji Pińczowa po raz kolejny pochylimy się nad wapieniem pińczowskim w gronie wspaniałych artystów w trakcie pleneru rzeźbiarskiego „Dziedzictwo”.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Branży Kamieniarskiej STONE |Najbliższa edycja: 14-17.11.2018

 

Kluczowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce.

Targi Branży Kamieniarskiej STONE w Poznaniu odbywają się w nowoczesnych i przestrzennych pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, więc nie tylko do kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, ale także do architektów i projektantów.

Główny trzon targów  stanowią ekspozycje wystawców z Polski i zagranicy – dystrybutorów kamienia naturalnego, producentów i dystrybutorów maszyn oraz specjalistycznego sprzętu do cięcia i jego obróbki. Wśród uczestników nie brakuje liderów branży, czołowych dostawców najnowocześniejszych technologii i rozwiązań

STONE to także ciekawy merytorycznie program wydarzeń i konferencji poruszających aktualne problemy branży.

Rokrocznie ekspozycję odwiedza kilka tysięcy zwiedzających przedstawicieli zakładów kamieniarskich, firm remontowo-budowlanych, sklepów i hurtowni kamieniarskich, projektantów i architektów.

[ Wstecz ]

W tym samym czasie


Zobacz również
Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

TUP

City Marketing

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact