Baza Danych Kamieniarstwa – nowa wyszukiwarka branżowa

Zespół redakcji magazynu Nowy Kamieniarz stworzył branżową wyszukiwarkę firm i usług kamieniarskich – Bazę Danych Kamieniarstwa. Jej celem jest promocja firm zajmujących się realizacją usług kamieniarskich poprzez zebranie wszystkich informacji o branży w jednym miejscu.

Baza Danych Kamieniarstwa to internetowa wyszukiwarka firm, produktów i usług związanych z branżą kamieniarską. Znajdują się w niej przede wszystkim firmy świadczące usługi kamieniarskie działające na terenie całej Polski. Daje ona możliwość wyszukiwania firm według wybranego kryterium – np. kryterium regionu lub rzeczowego, pozwalającego na znalezienie konkretnej usługi lub produktu. Efektem wpisania hasła w wyszukiwarce jest lista firm – podmiotów kamieniarskich spełniających wybrane kryterium.

Redakcja magazynu Nowy Kamieniarz dokłada starań, by wyszukiwarka była jak najszerzej rozpowszechniona. W tym celu promowana jest ona w wyselekcjonowanych kanałach, przez które klienci mogą w prosty i skuteczny sposób dotrzeć do firm mających w niej swoje wizytówki.

Z poziomu bazy klient ma możliwość zapoznania się z ofertą firmy, przejścia na stronę internetową firmy, przejścia do wysyłania zapytania e-mail (1 przycisk) lub zatelefonowania na podany w bazie numer telefonu. Na platformie Baza Danych Kamieniarstwa umieszczane będą:

  • nazwa firmy,
  • adres (umieszczone później w systemie Google Maps),
  • telefon (-y),
  • fax,
  • adres www i e-mail,
  • słowa kluczowe (ułatwiające klientowi znalezienie odpowiedniej usługi lub produktu),
  • opis firmy (różnej długości, w zależności od wybranego wariantu).

Bazę Danych Kamieniarstwa można znaleźć pod adresem: www.baza-kamieniarska.pl.

baza_danych_kamieniarstwa.png

Skrót do niej znajduje się również na stronach magazynu Nowy Kamieniarz: www.nowykamieniarz.pl, www.facebook.com/nowy.kamieniarz i w aplikacji mobilnej Nowy Kamieniarz Aplikacja Mobilna.

Źródło: www.nowykamieniarz.pl

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact