Pierwszy termin rejestracji na targi STONE 2018

Od kilku edycji coraz wyraźniej widać, jak istotne dla branży kamieniarskiej stały się w tej części Europy targi STONE. Ich tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 14-17 listopada 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

- Niezmiernie cieszymy się, że z roku na rok wzrasta zainteresowanie targami wśród wystawców i zwiedzających – mówi Robert Mieldziuk, dyrektor targów STONE. – Na każdej kolejnej edycji pojawiają się nasi stali partnerzy, ale przybywa również nowych, debiutujących na poznańskich targach wystawców z branży.

Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. STONE to ekspozycje kamienia naturalnego, specjalistycznego sprzętu do cięcia i obróbki kamienia, a także chemii do czyszczenia oraz konserwacji kamiennych powierzchni. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.

W tym samym czasie odbędą się komplementarne w stosunku do targów STONE wydarzenia: Targi Funeralne MEMENTO Poznań im. Wojciecha Krawczyka i  Targi Branży Szklarskiej GLASS.

– Wielu wiodących producentów i dystrybutorów maszyn ma w ofercie, przykładowo, zarówno urządzenia do obróbki kamienia, jak i szkła. Tradycyjna już obecność na targach specjalistów z tych trzech branży, umożliwi wystawcom jeszcze większy zwrot z tej marketingowej inwestycji – podkreśla Robert Mieldziuk.

W tej chwili trwają prace nad ułożeniem programu targów, ale już teraz możemy zapewnić, że będzie on nie mniej bogaty i różnorodny niż w poprzedniej edycji.

Rejestracja w pierwszym terminie zakończy się za niewiele ponad miesiąc – pierwszy nabór zgłoszeń trwa do 30 czerwca. Warto już teraz zdecydować się na uczestnictwo w targach i zarejestrować się, by szybciej rozpocząć działania promocyjne i zdobyć przewagę nad konkurencją.

Dodatkowe informacje i możliwość rejestracji: http://stone.mtp.pl/pl/kontakt/organizatorzy/

Informacja na temat warunków uczestnictwa:  http://stone.mtp.pl/pl/informacje_dla_wystawcow/zasady_udzialu_w_targach/

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact