Trzeci dzień targów STONE i GLASS

Tempo na targach jest cały czas intensywne. Wystawcy spotykają się z klientami. Maszyny są sprzedawane „na pniu”. Wykładów ciąg dalszy. Poznaliśmy Mistrza Polski w Obróbce Ręcznej Kamienia.

W trzecim dniu targów Wystawcy od samego rana spotykali się z klientami. Część z nich przyjechała z zamiarem kupna maszyn i dopięła targu na STONE i GLASS. Ten dzień okazał się owocny dla bardzo wielu firm.

Gościem targów był Stanisław Niemczyk, który przyjechał na wykład pt. „Naturalne piękno. Kamień”. Na przykładzie kościoła pw. św. Franciszka i św. Klary w Tychach wyjaśniał w jaki sposób wydobyć piękno kamienia.

stanislaw_niemczyk.JPG

W czwartek zakończyły się również zmagania zawodników biorących udział w I Mistrzostwach Polski w Obróbce Ręcznej Kamienia. Największą ilość punktów zdobył Jerzy Zysk ze Strzegomia, który został pierwszym w historii Mistrzem Polski w Obróbce Ręcznej Kamienia. [ czytaj więcej ]

mistrzostwa_polski_ogloszenie.JPG

W sobotę wstęp na targi STONE i GLASS będzie bezpłatny. Zwiedzających przyciągnie Giełda Kamieni i Minerałów. Będzie to również okazja do inspirującego spaceru i odnalezienia ulubionego wzoru kamienia, który coraz częściej gości w domowych wnętrzach. [ czytaj więcej ] gielda_mineralow.JPG

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact