XXII Walny Zjazd ZPBK

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich kamieniarzy do udziału w kolejnym ogólnopolskim zjeździe naszej branży. Tegoroczny XXII Walny Zjazd Związku Pracodawców Branży Kamieniarskiej odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2018 w Hotelu Spichrz w miejscowości Borcz koło Gdańska.

W programie, oprócz oficjalnych obrad ZPBK, organizatorzy przewidzieli całodniową wycieczkę do Gdańska. Na uczestników czekają takie atrakcje jak zwiedzanie Starego Miasta, wizyta na Westerplatte, rejs statkiem. W sobotę gości podejmie hurtownia EGA w Gdańsku. Aby wziąć udział w Zjeździe, nie trzeba być członkiem ZPBK. Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zawodowo związane z branżą kamieniarską. Przyjazd do Gdańska będzie doskonałą okazją nawiązania nowych znajomości, pozyskania kontaktów biznesowych i wymiany informacji.

Koszt uczestnictwa wynosi 500 zł (dla członków ZPBK 400 zł). W opłacie zawarte są pełne wyżywienie przez 2 dni, przejazd autokarem, bilety wstępu, usługa przewodnika. Noclegi uczestnicy opłacają we własnym zakresie – w Hotelu *** Spichrz wynegocjowane zostały specjalne stawki.

Więcej informacji na temat Zjazdu znaleźć można na stronie internetowej Związku Pracodawców Branży Kamieniarskiej.

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact